Бахмутська міська рада розпочинає роботу по впровадженню місцевої ініціативи Бюджет участі

Шановна громадо!

З метою залучення жителів міста Бахмуту до участі у бюджетному процесі через подання ініціативних проектів місцевого розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем громади, проведення відкритого громадського голосування за такі проекти, Бахмутська міська рада запрошує ознайомитись з інформаційними матеріалами стосовно вимог до організації і запровадження Бюджету участі у м.Бахмуті.  

Рішеннями Бахмутської міської ради було затверджено Положення про бюджетування за участі громадськості, встановлені параметри Бюджету участі на 2018 рік, відповідно до заходів Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства  з міського бюджету міста Бахмуту на 2018 рікзаплановано виділити 500 тис. грн  для реалізації ідей активних громадян.

Передбачається створення постійно діючого органу (Комісія з питань Бюджету участі), встановлено графік роботи пунктів супроводу, які почнуть працювати з 15 вересня по 11 листопада 2017 року.

Якщо у Вас є бажання щось змінити або покращити у нашій громаді, тоді звертайтесь у пункти супроводу Бюджету участі для отримання форми проектної заявки:

Терміни початку і завершення прийому громадських проектів: 15 вересня – 15 жовтня 2017 року.

Терміни оцінки Комісією з питання Бюджету участі поданих громадських проектів та виставлення їх на голосування: 16 жовтня –26 жовтня 2017 року.

Терміни початку і завершення голосування за громадські проекти: 28 жовтня  по 11 листопада 2017 року.

Термін визначення громадських проектів-переможців: 12 – 24 листопада 2017 року.

Подати проектки можна за посиланням http://bahmut.pb.org.ua/

Всю додаткову інформацію Ви можете отримати за тел.: 44-04-85.