У Бахмуті навчатимуть писати проекти Громадського бюджету

Місто Бахмут Донецької області запроваджує механізми залучення громадськості до управління містом шляхом впровадження Громадського бюджету

Саме з цією метою 28 липня 2017 року у місті пройде тренінг «Практичні аспекти реалізації Громадського бюджету у м.Бахмут».

Учасники тренігу отримають теоретичні знання з основ Громадського бюджету та напрацюють практичні навички з написання і просування проектів Бюджету участі.

Під час заходу учасники візьмуть участь в інтерактивній грі «Генерація ідей громадських проектів. Метод Вrainstorm», пройдуть майстер-клас «Структура проектної заявки та її заповнення» та виконають тренінгові вправи: «Розвиток комунікаційних навичок взаємодії громадськості та органу місцевого самоврядування при подачі та обробці заявок громадського бюджету», «Методи та інструменти залучення громадськості до участі на етапі голосування та визначення кращих громадських проектів», «Подальша взаємодія авторів та виконавців, відповідальних за реалізацію проектів-переможців».

У тренінгу візьмуть участь представники Комісії з питань Бюджету участі; працівники Бахмутської міської ради, відповідальні за впровадження Громадського бюджету; представники громадськості; ОСББ, ЗМІ та інші зацікавлені мешканці м. Бахмута, яким не байдужа доля міста.

Захід організовано ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» за підтримки Бахмутської міської ради.

Тренінг буде проведено в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Початок заходу: 11:00 год.

Місце проведення: Донецька область, місто Бахмут, пл. Свободи, 1, (приміщення клубу ветеранів КЗК «Бахмутський міський центр культури та дозвілля імені Євгена Мартинова).

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»:

 http://nova-energiya.org/

Сторінка ГО «НОВА Енергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Bachmut/

Контактна особа: Шкурат Іван

тел.: +38 095 57 10 630

e-mail: energiya.nova@gmail.com