Переможці конкурсу Детальніше
Статус:
Бюджет
1 100000 грн
Скинути
 • Культура та туризм

  «Інфо Точка» Очікує рішення

  Пропонуємо встановити три «Інфо Точки» для інформаційної обізнаності туристів та гостей міста. Стенди будуть зроблені в приємному дизайні, зрозумілі для різних вікових категорій, та містити актуальну інформацію. Вони будуть встановлені на залізничному вокзалі, міжміському автовокзалі та приміській автостанції .

  Автор проекту
  Михайло Олександрович Дідунов
  Михайло Дідунов
  бюджет 18 467 грн.
  Проголосувало 776
 • Інше

  "Територія смаколиків" Очікує рішення

  Можливість організації нових видів дозвілля, популяризація,розвиток неформальної освіти та спілкування, налагодження соціальної згуртованості. Емоційне,психологічне розвантаження для мешканців мікрорайону , спілкування між представниками різних поколінь. Демонстрування вмінь та здібностей, ознайомлення з кулінарними традиціями пращурів. Розширення світогляду дітей,що до вибору професії.

  Автор проекту
  Олена Іванівна Кольвашенко
  Олена Кольвашенко
  бюджет 18 010 грн.
  Проголосувало 715
 • Енергозбереження

  "Тепла атмосфера" Очікує рішення

  Проект «Тепла атмосфера» передбачає заміну старих дерев’яних вікон в будівлі корпусу №2 Бахмутського музею. Він направлений на впровадження нових технологій у сфері віконної індустрії, які захистять відвідувачів і працівників музею від негативної дії зовнішнього середовища (холоду, пилу, протягів).

  Автор проекту
  Наталія Вікторівна Дишева
  Наталія Дишева
  бюджет 45 520 грн.
  Проголосувало 117
 • Освіта

  Віконечко в світ спорту Очікує рішення

  В ході реалізації проекту «Віконечко в світ спорту» планується: - замінити 4 вікна в спортивній залі дошкільного закладу на сучасні енергозбережувальні склопакети. - штукатурка и пофарбування віконних відкосів, - заміна лінолеуму

  Автор проекту
  Світлана Юріївна Шелудько
  Світлана Шелудько
  бюджет 21 487 грн.
  Проголосувало 763
 • Освіта

  З надією у майбутнє Очікує рішення

  На базі Бахмутської загальноосвітньої школи I – III ступенів №12 створення та облаштування єдиного в Донецькій області сучасного кабінету сурдопедагога для різновікових дітей-інвалідів з вадами слуху. Для отримання ними якісної освіти в рідному місті та подальшої інтеграції в суспільстві.

  Автор проекту
  Ольга Анатоліївна Жиліна
  Ольга Жиліна
  бюджет 43 800 грн.
  Проголосувало 912
 • Інше

  Простір відпочинку біля ставка «Північний» Очікує рішення

  Проект передбачає створення на прилеглій території ставка «Північний» у місті Бахмут простору для комфортного та змістовного сімейного відпочинку шляхом оновлення дитячого майданчику, розташованого біля водойми, та створення умов для проведення дозвілля на прилеглій території (розчистка приберегової лінії від камиша, прибирання сміття, завезення піску, проведення розважальних заходів).

  Автор проекту
  Ганна Вікторівна Очкурова
  Ганна Очкурова
  бюджет 88 000 грн.
  Проголосувало 828
 • Охорона здоров'я

  «С турботою про жінку» Очікує рішення

  Ремонт, благоустрій, оснащення маніпуляційного кабінету покращеної комфортності для пацієнток жіночої консультації КУОЗ «Бахмутської ЦРЛ». Ремонт в маніпуляційному кабінеті жіночої консультації з часу створення будівлі( 1987 рік). За винятком заміни оконного блоку, вхідних дверей та системи опалювання.

  Автор проекту
  Жанна Миколаївна Павленко
  Жанна Павленко
  бюджет 15 675 грн.
  Проголосувало 1111
 • Комунальне господарство

  «Европейский дом. Реконструкция входа в подъезды» Очікує рішення

  Что такое Европейский дом? Это в первую очередь его внешний вид- состояние балконов, цоколя фундамента, отмостки вокруг дома, вход в подъезды. Провести реконструкцию входа в подъезды-это значит поднять настроение и желание жильцов дома войти в подъезд с красивого крылечка в еще более красивый , отремонтированный подъезд, желание прийти домой.

  Автор проекту
  Галина Миколаївна Гетьман
  Галина Гетьман
  бюджет 20 000 грн.
  Проголосувало 139
 • Спорт

  Доступний спорт для людей з інвалідністю Очікує рішення

  На базі ГО інвалідів "Надія" організація роботи секції з фітнесу та настільного тенісу для людей з ураженням опорно-рухового апарату. Заняття будуть проводитися з кваліфікованими тренерами за адаптованими програмами з використанням сучасного спортивного обладнання.

  Автор проекту
  Наталя Борисівна Зубар
  Наталя Зубар
  бюджет 19 350 грн.
  Проголосувало 96
 • Освіта

  "Шкільний стадіон дитячої мрії" Очікує рішення

  Удосконалення та благоустрій сучасного спортивного комплексу на території НВК № 11 для забезпечення належного рівня навчально-виховного процесу з фізичної культури учнів 1-11-х класів, мешканців мікрорайону освітнього округу «Старт», вихованців спортивних секцій ДЮСШ та членів ГО «Ліга майбутніх поліцейських», вихованців Вищої школи Олімпійського резерву ім. С.Бубки.

  Автор проекту
  Олена Олександрівна Подопригора
  Олена Подопригора
  бюджет 50 000 грн.
  Проголосувало 758
 • Телекомунікації та ІТ

  Доступні технології Очікує рішення

  Одним з напрямків діяльності комітету мікрорайону є - ведення адміністративної роботи, а також видача різних довідок населенню. Тому комп'ютерна техніка для діяльності комітету просто необхідна.

  Автор проекту
  Ольга Василівна Дудник
  Ольга Дудник
  бюджет 13 969 грн.
  Проголосувало 714
 • Охорона здоров'я

  “Професійне дослідження – основа точного діагнозу” Очікує рішення

  Переоснащення бактеріологічного відділу КДЛ КЗОЗ "Бахмутська центральна районна лікарня" сучасним обладнанням і лабораторними меблями.

  Автор проекту
  Олена Василівна Єщенко
  Олена Єщенко
  бюджет 34 700 грн.
  Проголосувало 1002